AEG

Neúnavně pracuje na tom, aby vždy byli o krok napřed. V roce 2017  oslavili 130 let od doby, kdy začali vnášet inovace do vašich domácností. Její působení na trhu vždy spočívalo v propojování nejvyspělejších technologií s propracovaným designem v souladu s myšlenkami a filozofií Petera Behrense, který vždy usiloval o dokonalost z formálního i funkčního hlediska. V duchu inovací chce i nadále pokračovat, aby mohlo i v budoucnu rozvíjet naše dědictví.

Každý náš spotřebič je vybaven inteligentními technologiemi a přizpůsobivým designem. Zaručují výjimečný výkon a výsledky. Objevíte, že jediným dotykem můžete změnit pohled na to, co je doma možné.

VESTAVNÉ TROUBY

Trouby AEG vám pomohou pozvednout pečení na zcela novou úroveň. Objevte s námi kouzlo páry a připravujte v multifunkční parní troubě luxusní pokrmy jako z těch nejlepších restaurací. Je pro vás prioritou snadná údržba? Vyberte si troubu, která se sama vyčistí.

ovens_trouba_2880x1620

 

VARNÉ DESKY

Vyberte si varnou desku AEG, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. AEG nabízí řešení pro každého - preferujete vaření na plynu nebo nedáte dopustit na sklokeramický varný panel? Nebo si vás podmanilo kouzlo indukce, která je pohotová, bezpečná a snadno se čistí? Seznamte se s jejich varnými panely.

152915_01_MaxiSense_1

MYČKY NÁDOBÍ

Komu svěřit své nádobí? Myčka AEG je ta pravá, která ho nejen perfektně umyje, ale také se postará o to, aby stále vypadalo jako nové. Důkladně umyje objemné hrnce a s něžnou péčí i sváteční porcelán či křehké sklo. Přitom je mimořádně tichá a energeticky úsporná.

aeg-fse62800p-2-1

ODSAVAČE PAR

Moderní design a vynikající funkčnost – s odsavačem par AEG bude vaše kuchyně vždy čistá, svěží a stylová. Příprava dobrého jídla se neobejde bez množství výparů a rozličných vůní. S varným panelem s funkcí Hob2Hood se nyní můžete naplno věnovat vaření, restování nebo smažení, aniž byste přitom museli regulovat odsavač par. Ten se totiž sám automaticky zapne a přizpůsobí svůj výkon aktuálnímu dění na plotně.

AEGDG002_3

 

CHLAZENÍ

Výborné jídlo se neobejde bez kvalitních a čerstvých ingrediencí. Abyste v potravinách uchovali čerstvost a skvělou chuť, je nezbytné je skladovat ve vhodných podmínkách. Proto jsme AEG chladničky a mrazničky vybavily těmi nejmodernějšími technologiemi, které vašim potravinám při chlazení či mrazení zajistí vhodné prostředí, aby si zachovaly tu nejlepší chuť.

IP059280