Electrolux

Electrolux je švédský koncern se sídlem ve Stockholmu a celosvětově patří mezi největší výrobce domácích a profesionálních spotřebičů.

Pro lepší bydlení. 

Výrobky vyvíjí v souladu s švédskými hodnotami a s ohleduplností k životnímu prostředí. Tvoří s jasným cílem. Dělat vše pro to, abychom naši planetu zachovali zdravou pro budoucí generace. Chce vám dopřát nevšední kulinářské zážitky, zajistit vynikající péči o oblečení a vytvořit vám pohodlný domov. A nejen to. Chce lidem pomoci žít lépe a umožnit jim objevovat každý den něco nového.

Profesionální zkušenosti.

Sto let zkušeností a znalostí, které jsme získali při plnění mimořádně vysokých nároků profesionálních šéfkuchařů, jsme dokonale zúročili při vývoji kuchyňských spotřebičů do domácnosti. Spotřebiče Electrolux si vychutnejte s maximálními možnostmi při vaření u vás doma. 

 

Trouby

Vařte, pečte, grilujte v jedné multifunkční troubě. Nebo jděte ještě dál a  pořiďte si multifunkční parní troubu, která vašim pokrmům dodá šťavnatost uvnitř a křupavost navenek.

remote.jpg (1)

Varné desky

Základem každé kuchyně je kvalitní varná deska, která výrazně přispěje k rychlému a snadnému vaření. Navíc s co nejmenší spotřebou energie. Vyberte si přesně takovou, která odpovídá vašim představám – indukční, sklokeramickou nebo plynovou 

remote.jpg (2)

Odsavače par

Od stylových modelů až po důmyslná provedení – Tiché Electrolux odsavače par pomáhají účinným způsobem odstranit výpary a pachy v každé domácnosti. Vaše kuchyně tak zůstane svěží a bez zápachu.

remote.jpg

 

Myčky nádobí

Myčky Electrolux navrátí vašemu nádobí a sklu jiskru. Krom toho, že se perfektně postarají o nádobí a ušetří vám spoustu času, jsou také šetrné k životnímu prostředí.

remote.jpg (3)

Chladničky a mrazničky

Skladujte své potraviny ve spotřebičích se špičkovým výkonem a nízkou spotřebou energie. V sortimentu vždy najdete chladničky Electrolux, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám. Nebo si vyberte chladničku kombinovanou s mrazákem. Volit můžete mezi rozměrnějším mrazákem nebo větším chladicím oddílem. Taky si můžete zorganizovat své mražené jídlo a snadno najdete to, co potřebujete. S našimi modely mrazáků si můžete být jisti, že vaše potraviny budou vždy skladovány při správné teplotě.
remote.jpg (4)