Siemens

Domácí spotřebiče Siemens reprezentují spojení nejvyspělejších technologií, nadčasového designu a lidského důvtipu. Osvědčená německá kvalita a pokročilé funkce vám umožní překonat každé očekávání. Mimořádně flexibilní a inteligentní spotřebiče Siemens se snadno ovládají a dokážou předvídat vaše potřeby. Seznamte se s budoucností.

Chlazení

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin.

1 chladnička + 1 mraznička = jedinečný unikát na míru

Přizpůsobte si kuchyň podle prostorových možností i osobního životního stylu. Moderní spotřebiče jsou k dispozici v různých rozměrech i designech a dokonce i chladničky a mrazničky je dnes možné kombinovat přesně tak, jak potřebujete – se systémem modularFit značky Siemens.

Chladničky i mrazničky Siemens můžete vybírat v různých velikostech: kombinací dvou spotřebičů si tak můžete vytvořit sestavu s výškou od 160 cm až do 212 cm přesně podle svých požadavků. Díky nové technologii antiCondensation navíc můžete spotřebiče umístit nad sebe tak, jak vám to bude nejlépe vyhovovat. Tato inovativní technologie totiž zabraňuje tvorbě vlhkosti mezi stěnami spotřebičů. Kombinaci modularFit tvoří dva samostatné spotřebiče s vlastním připojením do elektrické sítě, což je výhodné například při dovolených. Když jedete na delší dobu pryč, můžete vypnout chladničku, ale mrazničku nechat zapnutou.

 MCIM01697802_2422T100_A1_KI40FP60_sach_Plus_fullsize 

Mytí nádobí

Myčky Siemens nabízejí víc než jen čisté nádobí - inovativní nápady a spoustu praktických funkcí pro maximální flexibilitu a pohodlí. To vše v moderním designu.

 MCIM01978022_H1724_IQ700_SN578S26TE_EN

Odsavače

Pokud jde o design, Siemens spoléhá na sofistikovaný vzhled s nadčasovými čistými liniemi a kvalitními materiály, jako jsou hliník, nerez a sklo. Tyto kombinace dělají design odsavačů Siemens atraktivní. Díky mnoha chytrým funkcím a vysokému výkonu vám pomůžou odstranit nepříjemné kuchyňské pachy.

MCIM02806454_LC91KWW60_Milieu_white_light_wo_chimney_4_3

Trouby

Vestavné trouby Siemens jsou univerzální a díky modernímu designu působivě stylové. Můžete je umístit nezávisle na varné desce, například do výklenku pod pracovní plochu nebo do vysoké kuchyňské skříňky. Vyberte si z široké nabídky přesně tu vaši a objevte nové možnosti vaření.

 MCIM01701998_2113T0200_IQ700_Beeld4_fullsize

Varné desky

Posuňte vaši kuchyň na novou úroveň. Varné desky Siemens se díky nejmodernějším technologiím a funkcím přesně přizpůsobí vašim potřebám. S deskami o rozměrech 60 cm -  90 cm, můžete připravovat svá oblíbená jídla rychle a jednoduše.

MCIM01795345_Motiv01_tepan