LIEBHERR

Od roku 1954 zhotovuje společnost Liebherr kvalitní chladničky a mrazničky a prodává je do celého světa. V srdci je však stále rodinný podnik s kořeny v Německu. Zde stejně jako dříve vyvíjí a vyrábí nové vestavné přístroje.

Vyrobeno v Německu. Ze sounáležitosti se zakladatelem a na základě znalostí a zkušeností, které nashromáždily celé generace inženýrů.

Jen neslibujeme. Také garantujeme.

Během výroby si hezky zblízka posvítí na veškeré komponenty chladniček a testují je daleko přísněji a častěji, než jak to vyžaduje. Jako výrobce prémiových spotřebičů vyžaduje Liebherr od svých součástek a spotřebičů naplnění těch nejvyšších standardů. Není náhoda, že chladničky a mrazničky Liebherr udivují zákazníky po celém světě svou dlouhou životností. U svých spotřebičů poskytuje výrobce 10letou záruku na kompresor. Kromě toho obdržíte k standardní záruce na dobu 2 let automatické prodloužení o 3 roky a přístup k dalším exkluzivním výhodám. Registrace prodloužení záruky je možná pouze během prvních 365 dní po zakoupení zařízení.

Nadčasové a elegantní. Design pro každou kuchyni.

Za kuchyňskou linkou zůstává přístroj Liebherr na první pohled nepostřehnutelný, takže zapadne do kuchyně jakéhokoliv designu. Po otevření je však hned jasné, že se uvnitř skrývá něco zcela mimořádného.

Puristické a nadčasové provedení na jedné straně a elegantní a exkluzivní na druhé. Nový designový styl bezproblémově zapadne do každého interiéru. Ve vnitřním prostoru vás ohromí ušlechtilé skleněné a nerezové součásti.

Náš nový osvětlovací koncept LightTower rovnoměrně nasvěcuje interiér a zároveň podpírá skleněné police. Je flexibilní, prostorově úsporný a jedinečný. Precizní zpracování, důraz na detaily a harmonická kombinace materiálů, tvarů a barev vytváří velmi estetický celkový dojem. Nový osvětlovací koncept nasvěcuje prostor měkkým světlem.

led_irbd4150_20_1920x960

Budoucnost vám přinášíme už dnes.

Chladnička Liebherr myslí s vámi na co nejvíce věcí. Například vám díky integrované funkci BottleTimer připomene zapomenuté nápoje v mrazicím oddílu. Prasklé lahve jsou od této chvíle minulostí. Chystáte se na dovolenou? Přepněte přístroj do režimu HolidayMode. Uspoříte tím velkou část energie. A pro všechny, kdo k chladničce občas zajdou i v noci, je přichystán noční režim NightMode. V něm je vnitřní prostor osvětlen tlumeným světlem. Díky tomu si můžete dát noční svačinku, aniž byste se přitom plně probudili.

smartdevice_tablet_1265x711

Vestavné domácí spotřebiče

Liebherr nabízí široký výběr úsporných kombinovaných chladniček s mrazničkou poskytujících vysokou úroveň pohodlí. Jsou dostupné v široké škále rozměrů, vhodné pro výklenky měřící 122 cm, 158 cm, 178 cm a 203 cm, a nabízí množství skvělých inovací, které zajisté uspokojí téměř každého zákazníka.

Vestavné chladničky Liebherr přicházejí s množstvím promyšlených vlastností. Jsou vhodné pro výklenky měřící 88–178 cm a jsou dostupné s dvířky s pevným nebo posuvným uchycením nebo také s dekorativními obklady. Chladničky Liebherr jsou vždy ohromujícím doplňkem každé kuchyně a jsou také působivě úsporné. SoftSystem zaručuje jemné zavření dvířek, i pokud jsou dveřní police zcela zaplněny.

Liebherr nabízí širokou škálu vestavných mrazniček, vhodných pro výklenky měřící 72 cm, 88 cm, 140 cm a 178 cm. Technologie NoFrost znamená, že tyto mrazničky nemusí být odmrazovány. Úsporné LED diody zajišťují jasné, příjemné osvětlení vnitřku mrazničky a přispívají k mimořádné energetické účinnosti spotřebiče.

 header_1

Technologie u produktů Liebherr

BioFresh udrží vaše jídlo déle čerstvé

Čerstvé a zdravé potraviny zásobují vaše tělo přírodní cestou vším potřebným. Skladujte své potraviny bohaté na vitamíny a minerály za ideální teploty a vzdušné vlhkosti použitím naší patentované technologie BioFresh, která udržuje ovoce, zeleninu, maso, ryby a mléčné produkty čerstvé mnohem déle než běžné chladicí technologie.

Maso a mléčné výrobky

Masné produkty jsou velmi náročné na správnou teplotu a vlhkost, kterých nejlépe dosáhnete v přihrádkách BioFresh DrySafe. Prostředí DrySafe s nízkou vlhkostí a teplotou mírně nad bodem mrazu výrazně snižuje působení mikroorganismů, což výrazně prodlužuje trvanlivost masných výrobků. Toto prostředí je stejně vhodné také pro skladování mléka, sýra a jogurtů.

Ovoce a zelenina

Čím větší je podíl vody v ovoci a zelenině, tím vyšší je potřebná vlhkost vzduchu pro jejich správné skladování. Technologie BioFresh HydroSafe vytváří vhodné podmínky pro ovoce a zeleninu s precizním elektronickým ovládáním zaručujícím stálou teplotu těsně nad bodem mrazu. Tyto optimální skladovací podmínky chrání jídlo před zmrznutím, ale také před vysušením a do velké míry také zachovávají cenné živiny obsažené v potravinách.

 

Ryby

Obchodníci skladují ryby a mořské plody na ledě z dobrého důvodu – jejich optimální skladovací teplota je na bodu mrazu. Oddíl BioFresh je nastaven těsně nad bod mrazu a je proto naprosto vyhovující pro uchovávání ryb. Výrobky s technologií BioFresh-Plus mají samostatné nastavení teploty v zóně BioFresh, takže v nich může být teplota nastavena přesně na -2 °C. Tato teplota je vhodná pro skladování úhořů, lososů i candátů. Společně s použitím technologie DrySafe zůstávají ryby díky BioFresh čerstvé mnohem déle.

 

Mražení potravin na profesionální úrovni pomocí technologie NoFrost od Liebherr. Hromadění námrazy a ledu v mrazicím prostoru u běžných mrazniček vyžaduje pravidelné odmrazování a zvyšuje spotřebu elektrické energie. Funkce NoFrost zabrání tvorbě nežádoucí námrazy v celém úložném prostoru mrazničky. Cirkulačním prouděním ledového vzduchu je rychle odnímáno teplo z právě uložených a uskladněných potravin, které je zároveň s nežádoucí vlhkostí odvedeno mimo prostor mrazničky.

Pravidelné odmrazování sice šetří výdaje za elektřinu, díky funkci NoFrost však probíhá automaticky. Jakmile se na výparníku začne vytvářet ledová vrstva, řídící elektronika spustí proces odmrazování. To vede k vypnutí ventilátoru a zahřátí tělesa výparníku, což odstraní led bez toho, aby byla zvýšena teplota v samotném mrazicím prostoru. Tím zůstává mraznička neustále bez nepatřičného ledu, spotřeba energie se nemění a vy již nikdy nemusíte manuálně odmrazovat váš spotřebič!

Výrobník ledu IceMakerLed na počkání

Dobroty jsou připraveny, víno a šampaňské vychlazeno a sklenice utřeny – párty může začít! Ale ke svému zděšení si najednou uvědomíte, že jste ve stresu z příprav zapomněli doplnit zásobníky s ledem. Kéž byste jen měli IceMaker! S výrobníkem ledu IceMaker je ruční výroba ledu minulostí. Kostky ledu jsou připraveny na počkání díky připojení k vodovodnímu řadu nebo integrovanému zásobníku vody.