Beko

 

 

 

 

Banner uvodni CZ

 

O značce Beko

Značka Beko byla založená v roce 1955 a v České republice je zastoupená od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě a stejně tak i v České republice. Díky neustálému vývoji a inovativním technologiím je zároveň jednou z nejrychleji rostoucích značek na evropském trhu.

 

Více než 400 milionů spokojených zákazníků

 

Výsledkem více než 60 let zkušeností a vývoje je...

30 000

spokojených zaměstnanců

Zastoupení ve více než

130 zemích

22

výrobních míst po celém světě

 

Náš cíl

V naší nabídce najdete domácí spotřebiče skutečně pro každého. Ať už hledáte chytré spotřebiče do nové kuchyně, nebo sháníte cenově dostupnou ledničku na chalupu, v široké nabídce značky Beko si vyberete. Spotřebiče Beko jsou navíc vybavené řadou šikovných funkcí a technologií, díky kterým budou věrnými pomocníky, postarají se o každodenní povinnosti v domácnosti a vy se tak naplno můžete věnovat tomu, co máte rádi.

Věnujeme se také zdravému životnímu stylu, s jehož osvětou nám pomáhá spolupráce s řadou světově známých organizací jako je basketbalový tým Fenerbahce nebo společnost Unicef. Naším cílem je zvýšit povědomí o zdravém stravování u dětí a jejich rodičů ruku v ruce se zdravým přístupem ke sportu a pohybu obecně.

 

 

 

 

 

×