Beko

 

 

Banner uvodni CZ

 

O značce Beko

Značka Beko byla založená v roce 1955 a v České republice je zastoupená od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě a stejně tak i v České republice. Díky neustálému vývoji a inovativním technologiím je zároveň jednou z nejrychleji rostoucích značek na evropském trhu.

 

Více než 400 milionů spokojených zákazníků

 

Výsledkem více než 60 let zkušeností a vývoje je...

30 000  spokojených zaměstnanců

Zastoupení ve více než 130 zemích

22  výrobních míst po celém světě

 

Náš cíl

V naší nabídce najdete domácí spotřebiče skutečně pro každého. Ať už hledáte chytré spotřebiče do nové kuchyně, nebo sháníte cenově dostupnou ledničku na chalupu, v široké nabídce značky Beko si vyberete. Spotřebiče Beko jsou navíc vybavené řadou šikovných funkcí a technologií, díky kterým budou věrnými pomocníky, postarají se o každodenní povinnosti v domácnosti a vy se tak naplno můžete věnovat tomu, co máte rádi.

Věnujeme se také zdravému životnímu stylu, s jehož osvětou nám pomáhá spolupráce s řadou světově známých organizací jako je basketbalový tým Fenerbahce nebo společnost Unicef. Naším cílem je zvýšit povědomí o zdravém stravování u dětí a jejich rodičů ruku v ruce se zdravým přístupem ke sportu a pohybu obecně.

 

AeroPerfect™

 

Inovativní způsob pečení pro perfektní výsledek

AeroPerfect™ je kombinace speciálního ventilátoru a upraveného prostoru trouby, které zajišťují rovnoměrné pečení jídla. Rozloží teplo ze všech stran pokrmu bez rozdílů teplot, takže se jídlo v troubě peče všude stejně. Výsledek je bez popraskání, spálení jedné strany či nedopečení druhé a vypadá i chutná perfektně. A navíc trouba peče úsporněji, takže šetří i náklady na elektřinu.

AeroPerfect™

 

Bez námrazy, bez odmrazování a dlooooouho čerstvé!

Čerstvá a křupavá zelenina, šťavnaté ovoce, dortík, který má svou chuť a není cítit po uskladněném lososu, mrazák bez jediné krusty ledu. Tak takhle to vypadá v domácnosti s ledničkou Beko NeoFrost™.

A co to ten NeoFrost™ vlastně je a v čem je tak zázračný? Není to žádná složitost. Prostě je to oddělené chlazení a cirkulace vzduchu pro mrazák zvlášť a pro chladicí část zvlášť. A takovéhle oddělení dokáže s potravinami udělat hotový zázrak.

 NeoFrost

 

Běžné lednice totiž mají jen jeden okruh chlazení a cirkulace vzduchu, takže studený suchý vzduch z mrazáku jde rovnou do chladicí části. Tam sice chladí, ale potraviny jsou kvůli tomu oschlé a okoralé. A naopak, vlhčí vzduch z chladicí části jde do mrazáku, kde vlhkost z něj zmrzne a tvoří se krusty ledu a taková ta jinovatka na uskladněných potravinách. Navíc se míchají pachy mezi jednotlivými částmi lednice, takže pak není divu, že můžete v dortu cítit stopy lososa z mrazáku.

A právě díky NeoFrost™ lednicím Beko se můžete s lososovým dortem rozloučit. Dvojitý systém chlazení a cirkulace vzduchu zaručuje, že je v lednici stálá teplota a určitá vlhkost, která je tak potřebná pro uchování čerstvosti potravin, zejména ovoce a zeleniny. V mrazáku se zase udržuje hodně studený suchý vzduch, který potraviny rychle zmrazí a netvoří se na nich ani v prostoru mrazáku ledové krusty. Vy tak nemusíte lednici odmrazovat a potraviny si hoví v ideálním prostředí, díky kterému zůstanou mnohem déle čerstvé a chutné!

Nedělejte práci za myčku

Když jsou myčky Beko a jejich programy a technologie

 

Maximální přizpůsobení vašemu nádobí

Nové myčky Beko vás překvapí svou variabilitou. Díky lepšímu uspořádání umyjí najednou až 14 sad nádobí a poradí si i s plechy a velkými hrnci. Během chvilky můžete upravit rozložení košů či příborové přihrádky tak, jak zrovna potřebujete a dokonce nastavit výšku středního koše, i když je plný nádobí. Prostě na míru podle vašich potřeb, snadno a pohodlně.

 

Více nádobí – zvládne až 14 sad nádobí najednou. Díky lepšímu využítí vnitřního prostoru umyjí myčky Beko až 14 sad nádobí. To je nejen rychlejší, ale také úspornější pro váš domácí rozpočet.

Koš Acrobat – nastavitelný, i když je plný nádobí. Střední koš Acrobat má tři úrovně nastavení výšky a to, i když je plný nádobí. Takže i na poslední chvíli ho přizpůsobíte bez zdlouhavého přerovnávání nádobí.

Držáky na plechy – pro mytí několika plechů najednou. Pokud rádi pečete, určitě uvítáte možnost mytí více plechů najednou. Díky sklopným držákům na plechy to není žádný problém a navíc ušetříte čas i energii.

Flexi přihrádka – příborová přihrádka, kterou lze zvětšit. S flexi příborovou přihrádkou umyjete příbory po nedělní hostině i šálky na espresso. Velkou výhodou je možnost nastavení šířky až do pěti poloh.

Posuvný košík – škatulata, hýbejte se! Pokud potřebujete umýt více talířů, nebo velký hrnec, nic vám nebude stát v cestě a to ani koš na příbory. Díky možnosti posunutí nebo jeho uplného vyjmutí tak získáte prostor, jaký zrovna potřebujete.

Sklopné držáky – snadné nastavení dle nádobí. Jednou potřebujete umýt hodně talířů, podruhé zase velké hrnce, a proto mají myčky Beko sklopné držáky nádobí. Jednoduše je jednou rukou upravíte tak, jak zrovna potřebujete, a druhou už můžete vkládat nádobí.

Vylepšený zásobník – inovovaný zásobník pro snažší použití. Nový způsob otevírání zásobníku u myček Beko je klíčem k ideálnímu dávkování mycích prostředků. Nikdy se vám tak nestane, že po otevření myčky najdete zaseknutou tabletu, nebo nerozpuštěný mycí prášek.

Robustní rameno – lepší mytí díky robustnímu ramenu. Pořádné spodní mycí rameno si poradí i se zašpiněnými hrncemi. Díky efektivnějšímu ostřikování tak bude výsledek mytí vždy na jedničku.

 

Umyje ty nejšpinavější hrníčky i hrnce

A lepším vnitřním uspořádáním to nekončí. Nové myčky Beko nyní zvládnou umýt i nejpřipečenější zbytky díky mycímu ramenu AquaIntense®. Ke skvělým výsledkům mytí také přispívá samočistící filtr EverClean™ či speciální program na její vyčištění. Pro uspěchané chvíle je zase nedocenitelným pomocníkem program Quick&Clean™, který umyje i usuší plnou myčku za rekorních 58 minut. A pro ty, co si lámou hlavu nad tím, jaký program je zrovna nejlepší, je tu program Auto. Nové myčky Beko jsou prostě pro každého na každou situaci.

 

Nejčistší nádobí bez předmývání a drhnutí. Speciální mycí rameno AquaIntense® umyje díky vysokému tlaku vody a intenzivnějšímu mytí i ty nejšpinavější hrnce a pánve. A s 5x vyšší účinností než program Intensive 70.

Dlouhá životnost a záruka 10 let. ProSmart™ Invertorový motor je zárukou nízké spotřeby a neslyšného provozu myčky po celý váš život. Jako důkaz, že opravdu vydrží, na něj poskytujeme záruku 10 let.

Bez složitého nastavování perfektní vzhled. SelFit™ a FlexFit™ panty znamenají vestavbu myčky byla bez problému. SelFit™ panty jsou samovyvažovací až do 9 kg a s panty FlexFit™ zase nemusíte vyřezávat sokl. Vše tak perfektně funguje i vypadá bez složitého nastavování.

Program navíc, co vypulíruje myčku. Řada myček Beko má ke svým mycím programům ještě navíc program InnerClean. Ten je určen pro důsledné vyčištění myčky i v místech, kam lidská ruka nedosáhne. Díky němu je pak vaše nádobí bez chybičky čisté.

Nádobí neřešte, od toho je program Auto. Představte si, že nemusíte řešit, jak moc je nádobí špinavé a jaký program by byl nejvhodnější. Prostě zmáčknete jedno tlačítko a myčka už to vyřeší za vás. Seznamte se, program Auto.

Umyto i usušeno už za 58 minut. S programem Quick&Shine™ není žádný problém mít čisté nádobí během chvilky. Plnohodnotný program umyje i usuší nádobí za 58 minut a vy se můžete věnovat svým hostům u dokonale čistého šálku kávy.

 

Vyberte si u nás tu pravou!

Beko