F 2813 Vi Prodloužená záruka o 125 týdnů na chlazení
Detailní popis produktu
| Provedení | |
|---|---|
| Volně stojící přístroj | Ne |
| Vestavný přístroj | Ano |
| Integrovaný vestavný přístroj | Ano |
| Podstavný přístroj | Ne |
| Dekorační vestavný přístroj | Ne |
| Závěs dvířek | vlevo |
| Závěs dvířek měnitelný | Ano |
| Možnost kombinace Side-by-Side | Ano |
| Design | |
| Tónovaná skleněná dvířka | Ne |
| Osvětlení | BrilliantLight |
| Osvětlení ventilátoru | Ne |
| Osvětlení systému uchování čerstvosti | Ne |
| Osvětlení IceMakeru | Ne |
| LED osvětlení zóny PerfectFresh Pro | Ne |
| Komfort při obsluze | |
| Freeze&Cool | Ne |
| FullAccess | Ano |
| EasyClean | Ano |
| Závěsy MaxLoad | Ano |
| Jemné seřízení vnitřních dvířek | Ne |
| Lze dovybavit funkcí jemného seřízení vnitřních dvířek | Ne |
| ComfortSize | Ne |
| Lze dovybavit funkcí SoftClose | Ne |
| IceMaker s připojením na čerstvou vodu | Ano |
| NoFrost | Ano |
| SelfClose | Ne |
| Push2open | Ne |
| ComfortClean | Ne |
| NoFrost | Ano |
| ComfortFrost | Ne |
| DuplexCool | Ne |
| XL vnitřní prostor | Ne |
| SoftClose | Ano |
| Výrobník ledu s připojením na čerstvou vodu (IceMaker) | Ne |
| Výrobník ledu se zásobníkem na vodu (MyIce) | Ne |
| Systém Silence | Ne |
| SommelierSet | Ne |
| Prezentér lahví | Ne |
| 3D prezentační rošt | Ne |
| Push2open | Ano |
| Uložení s minimálními vibracemi | Ne |
| Ice Water Dispenser | Ne |
| Propojení s Miele@home | Ano |
| Řídicí jednotka | |
| Režim Eco | Ano |
| Koncepce ovládání | MasterSensor |
| Nezávislá regulace teploty chladicí a mrazicí zóny | Ne |
| Supermražení | Ano |
| Počet teplotních zón | 1 |
| Režim sabat | Ne |
| Režim sabat | Ano |
| Režim párty | Ne |
| Režim dovolená | Ne |
| Chladnička/chladicí zóna | |
| Koše vnitřních dvířek, malé | 1 |
| Koše vnitřních dvířek, velké | 3 |
| Otočná police FlexiTray | Ne |
| Přihrádka na máslo a sýr | Ne |
| Univerzální box ke skladování drobných věcí | Ne |
| CompactCase | Ne |
| Mraznička/mrazicí zóna | |
| Počet odkládacích ploch | 3 |
| Počet mrazicích košů | 2 |
| Hospodárnost a udržitelnost | |
| Třída energetické účinnosti (A–G) | E |
| Spotřeba energie za 24 h v kWh | 0,791 KWH |
| Roční spotřeba energie v kWh | 321 unece.unit.Z02 |
| Energy Star | Ne |
| Bezpečnost | |
| Akustický alarm při změně teploty | Ne |
| Blokovací funkce | Ano |
| Blokovací funkce | Ne |
| Zámek dvířek | Ne |
| Akustický alarm při otevřených dvířkách | Ne |
| Akustický alarm při otevřených dvířkách | Ano |
| Akustický alarm při změně teploty v mrazicí části | Ne |
| Akustický alarm při změně teploty v mrazicí části | Ano |
| Optický alarm při otevřených dvířkách | Ne |
| Optický alarm při otevřených dvířkách | Ano |
| Optický alarm při změně teploty | Ne |
| Optický alarm při změně teploty | Ano |
| Indikace výpadku proudu v mrazicí části | Ne |
| Technické údaje | |
| Výměna svítidel | Zákaznický servis |
| Počet fází | 1 |
| Třída úrovně emisí hluku (A–D) | D |
| Minimální šířka výklenku v mm | 762 MM |
| Maximální šířka výklenku v mm | 765 MM |
| Minimální výška výklenku v mm | 2134 MM |
| Maximální výška výklenku v mm | 2164 MM |
| Hloubka výklenku v mm | 629 MM |
| Šířka přístroje v mm | 740 MM |
| Výška přístroje v mm | 2125 MM |
| Hloubka přístroje v mm | 608 MM |
| Hmotnost v kg | 156,2 KG |
| Upevňovací technika | Pevná dvířka |
| Maximální zatížení čelní strany dvířek chladicí části v kg | 28 KG |
| Klimatická třída | SN-T |
| 4hvězdičková mrazicí zóna v l | 445 L |
| Doba skladování při poruše v h | 10 H |
| Kapacita mražení v kg/24 h | 23 KG |
| Úroveň emisí hluku v dB(A) re 1 pW | 42 DBA |
| Napětí ve V | 220-240 V |
| Jištění v A | 10 A |
| Frekvence v Hz | 50-60 HZ |
| Délka elektrického přívodního kabelu v m | 3 M |
| Dodávané příslušenství | |
| Nerezová přívodní hadice | Ne |
| Rukojeť ContourLine | Ne |
| Filtr Active AirClean | Ne |
| Filtr Active AirClean | Ne |
| Organizační box PerfectFresh | Ne |
| Přihrádka na vejce | Ne |
| Miska na led | Ne |
| Kategorie přístrojů | |
| Vinotéka | Ne |
| Mraznička | Ano |
| Mrazicí box | Ne |
| Chladnička | Ne |
| Kombinace chladničky s mrazničkou | Ne |
| MasterCool (chladicí přístroj XXL) | Ne |
| Dostupné jazyky displeje | |
| Dostupné jazyky displeje díky funkci MultiLingua | bahasa malaysia |
| Přihrádka na příslušenství | |
| Plnovýsuv pro snadné vkládání a vyjímání | Ne |
| Bez rukojeti | Ne |
| Mechanismus Push2open | Ne |
| Protiskluzová podložka | Ne |
| Dodávané příslušenství | |
| Voucher na filtr DKF 31-S Sensitive AirClean | Ano |
| Flakón s vůní | Ne |
| Regenerovatelný aktivní uhlíkový filtr | Ne |
| Odvlhčovací filtr | Ne |
| Redukční hrdlo z Ø 150 na 125 mm | Ne |
| Redukční hrdlo z Ø 150 na 120 mm | Ne |
| Zpětná klapka | Ano |
| Rozdělovač vzduchu pro cirkulaci | Ne |
| Aktivní uhlíkový filtr | Ne |
| Dálkový ovladač | Ne |
| Cirkulace | |
| Výkon intenzivního stupně 2 (m³/h) dle EN 61591 | 695 unece.unit.MQH |
| Hlučnost intenzivního stupně 2 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3 | 77 DBA |
| Akustický tlak intenzivního stupně 2 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13 | 63 DBA |
| Výkon stupně 1 (m³/h) dle EN 61591 | 165 unece.unit.MQH |
| Výkon stupně 2 (m³/h) dle EN 61591 | 265 unece.unit.MQH |
| Výkon stupně 3 (m³/h) dle EN 61591 | 380 unece.unit.MQH |
| Výkon intenzivního stupně 1 (m³/h) dle EN 61591 | 585 unece.unit.MQH |
| Hlučnost stupně 1 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3 | 43 DBA |
| Hlučnost stupně 2 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3 | 53 DBA |
| Hlučnost stupně 3 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3 | 61 DBA |
| Hlučnost intenzivního stupně 1 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3 | 73 DBA |
| Akustický tlak stupně 1 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13 | 29 DBA |
| Akustický tlak stupně 2 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13 | 39 DBA |
| Akustický tlak stupně 3 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13 | 48 DBA |
| Akustický tlak intenzivního stupně 1 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13 | 59 DBA |
| Jubilejní akce | |
| Jubilejní modely 125 | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4002516712633 |
| 3D prezentační rošt: | Ne |
| 4hvězdičková mrazicí zóna v l: | 445 L |
| Aktivní uhlíkový filtr: | Ne |
| Akustický alarm při otevřených dvířkách: | Ano |
| Akustický alarm při změně teploty: | Ne |
| Akustický alarm při změně teploty v mrazicí části: | Ano |
| Akustický tlak intenzivního stupně 1 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13: | 59 DBA |
| Akustický tlak intenzivního stupně 2 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13: | 63 DBA |
| Akustický tlak stupně 1 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13: | 29 DBA |
| Akustický tlak stupně 2 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13: | 39 DBA |
| Akustický tlak stupně 3 (dB(A) re 20 µPa) dle EN 60704-2-13: | 48 DBA |
| Bez rukojeti: | Ne |
| Blokovací funkce: | Ne |
| ComfortClean: | Ne |
| ComfortFrost: | Ne |
| ComfortSize: | Ne |
| CompactCase: | Ne |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| Dekorační vestavný přístroj: | Ne |
| Délka elektrického přívodního kabelu v m: | 3 M |
| Doba skladování při poruše v h: | 10 H |
| Dostupné jazyky displeje díky funkci MultiLingua: | bahasa malaysia |
| DuplexCool: | Ne |
| EasyClean: | Ano |
| Energy Star: | Ne |
| Filtr Active AirClean: | Ne |
| Flakón s vůní: | Ne |
| Freeze&Cool: | Ne |
| Frekvence v Hz: | 50-60 HZ |
| FullAccess: | Ano |
| Hloubka přístroje v mm: | 608 MM |
| Hloubka výklenku v mm: | 629 MM |
| Hlučnost intenzivního stupně 1 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3: | 73 DBA |
| Hlučnost intenzivního stupně 2 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3: | 77 DBA |
| Hlučnost stupně 1 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3: | 43 DBA |
| Hlučnost stupně 2 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3: | 53 DBA |
| Hlučnost stupně 3 (dB(A) re 1 pW) dle EN 60704-3: | 61 DBA |
| Hmotnost v kg: | 156,2 KG |
| Chladnička: | Ne |
| Ice Water Dispenser: | Ne |
| IceMaker s připojením na čerstvou vodu: | Ano |
| Indikace výpadku proudu v mrazicí části: | Ne |
| Integrovaný vestavný přístroj: | Ano |
| Jemné seřízení vnitřních dvířek: | Ne |
| Jištění v A: | 10 A |
| Jubilejní modely 125: | Ano |
| Kapacita mražení v kg/24 h: | 23 KG |
| Klimatická třída: | SN-T |
| Kombinace chladničky s mrazničkou: | Ne |
| Koncepce ovládání: | MasterSensor |
| Koše vnitřních dvířek, malé: | 1 |
| Koše vnitřních dvířek, velké: | 3 |
| LED osvětlení zóny PerfectFresh Pro: | Ne |
| Lze dovybavit funkcí jemného seřízení vnitřních dvířek: | Ne |
| Lze dovybavit funkcí SoftClose: | Ne |
| MasterCool (chladicí přístroj XXL): | Ne |
| Maximální šířka výklenku v mm: | 765 MM |
| Maximální výška výklenku v mm: | 2164 MM |
| Maximální zatížení čelní strany dvířek chladicí části v kg: | 28 KG |
| Mechanismus Push2open: | Ne |
| Minimální šířka výklenku v mm: | 762 MM |
| Minimální výška výklenku v mm: | 2134 MM |
| Miska na led: | Ne |
| Možnost kombinace Side-by-Side: | Ano |
| Mrazicí box: | Ne |
| Mraznička: | Ano |
| Napětí ve V: | 220-240 V |
| Nerezová přívodní hadice: | Ne |
| Nezávislá regulace teploty chladicí a mrazicí zóny: | Ne |
| NoFrost: | Ano |
| Odvlhčovací filtr: | Ne |
| Optický alarm při otevřených dvířkách: | Ano |
| Optický alarm při změně teploty: | Ano |
| Organizační box PerfectFresh: | Ne |
| Osvětlení: | BrilliantLight |
| Osvětlení IceMakeru: | Ne |
| Osvětlení systému uchování čerstvosti: | Ne |
| Osvětlení ventilátoru: | Ne |
| Otočná police FlexiTray: | Ne |
| Plnovýsuv pro snadné vkládání a vyjímání: | Ne |
| Počet fází: | 1 |
| Počet mrazicích košů: | 2 |
| Počet odkládacích ploch: | 3 |
| Počet teplotních zón: | 1 |
| Podstavný přístroj: | Ne |
| Prezentér lahví: | Ne |
| Propojení s Miele@home: | Ano |
| Protiskluzová podložka: | Ne |
| Přihrádka na máslo a sýr: | Ne |
| Přihrádka na vejce: | Ne |
| Push2open: | Ano |
| Redukční hrdlo z Ø 150 na 120 mm: | Ne |
| Redukční hrdlo z Ø 150 na 125 mm: | Ne |
| Regenerovatelný aktivní uhlíkový filtr: | Ne |
| Režim dovolená: | Ne |
| Režim Eco: | Ano |
| Režim párty: | Ne |
| Režim sabat: | Ano |
| Roční spotřeba energie v kWh: | 321 unece.unit.Z02 |
| Rozdělovač vzduchu pro cirkulaci: | Ne |
| Rukojeť ContourLine: | Ne |
| SelfClose: | Ne |
| SoftClose: | Ano |
| SommelierSet: | Ne |
| Spotřeba energie za 24 h v kWh: | 0,791 KWH |
| Supermražení: | Ano |
| Systém Silence: | Ne |
| Šířka přístroje v mm: | 740 MM |
| Tónovaná skleněná dvířka: | Ne |
| Třída energetické účinnosti (A–G): | E |
| Třída úrovně emisí hluku (A–D): | D |
| Uložení s minimálními vibracemi: | Ne |
| Univerzální box ke skladování drobných věcí: | Ne |
| Upevňovací technika: | Pevná dvířka |
| Úroveň emisí hluku v dB(A) re 1 pW: | 42 DBA |
| Vestavný přístroj: | Ano |
| Vinotéka: | Ne |
| Volně stojící přístroj: | Ne |
| Voucher na filtr DKF 31-S Sensitive AirClean: | Ano |
| Výkon intenzivního stupně 1 (m³/h) dle EN 61591: | 585 unece.unit.MQH |
| Výkon intenzivního stupně 2 (m³/h) dle EN 61591: | 695 unece.unit.MQH |
| Výkon stupně 1 (m³/h) dle EN 61591: | 165 unece.unit.MQH |
| Výkon stupně 2 (m³/h) dle EN 61591: | 265 unece.unit.MQH |
| Výkon stupně 3 (m³/h) dle EN 61591: | 380 unece.unit.MQH |
| Výměna svítidel: | Zákaznický servis |
| Výrobník ledu s připojením na čerstvou vodu (IceMaker): | Ne |
| Výrobník ledu se zásobníkem na vodu (MyIce): | Ne |
| Výška přístroje v mm: | 2125 MM |
| XL vnitřní prostor: | Ne |
| Zámek dvířek: | Ne |
| Závěs dvířek: | vlevo |
| Závěs dvířek měnitelný: | Ano |
| Závěsy MaxLoad: | Ano |
| Zpětná klapka: | Ano |
| Dostupnost: | Na dotaz |
.png)